Ni izdelkov
Izdelek uspešno dodan v košarico
0 izdelkov v košarici. samo en izdelek v košarici.
Nov izdelek
Demo, prenosnik z manjšo kozmetično napako
1 Izdelek
Na zalogi!
| Procesor | AMD Ryzen™ 5 3500U / 2.1 GHz / Quad-Core / Turbo S |
| Operacijski sistem | Microsoft Windows 10 (64-bit) |
| Trdi disk | 512 GB SSD |
| Optična enota | Brez |
| Bluetooth | da |
| Čitalec kartic | da |
| Proizvajalec procesorja | AMD |
| Procesor | AMD Ryzen™ 5 |
| eSATA | ne |
| Express kartica | ne |
| Fingerprint | ne |
| Grafična kartica | AMD Radeon™ Vega 8 Graphics |
| HDMI | da |
| Ločljivost | 39,6 cm (15,6”) Full HD AG LED Display (1920 x 108 |
| Delovni pomnilnik | 8 GB |
| Vrsta tipkovnice | Tuja tipkovnica (priložene SLO nalepke) |
| TV kartica | ne |
| USB | 1x |
| USB3 | 2x |
| Spletna kamera | da |
| WiFi | da |
| WWAN | ne |
| Stanje modela | HP Renew |
| Vhodne enote | ni podatka |
| Vrsta zaslona | Matiran (AntiGlare, matt) |
| Stanje: | demo model |
| Garancija | 12 mesecev |
| procesor | AMD Ryzen5 3500U |
| zaslon | 15 |
| resolucija ekrana | 1920x1080 |
| pomnilnik | 8Gb |
| disk | 512 SSD |
| grafika | AMD ATI |
| operacijski sistem | Win 10 |
| video priklop | VGA + HDMI |
| touch zaslon | ne |