Ni izdelkov
Izdelek uspešno dodan v košarico
0 izdelkov v košarici. samo en izdelek v košarici.
Nov izdelek
Demo / odprta embalaža
1 Izdelek
Na zalogi!
| Procesor | AMD Athlon Gold 3150U (osnovno 2,4 GHz, v načinu Turbo do 3,4 GHz), predpomnilnik 4 MB, 2 jedri/4 niti |
| Zaslon | 43,9 cm (17,3"), HD+ (1600×900) TN, LED, 250-nit, nebleščeč |
| Osnovna plošča | AMD |
| Sistemski pomnilnik (RAM) | 4 GB DDR4, 2666 MHz, (4 GB integrirano, 1x prost slot) |
| Disk | 128Gb SSD |
| Grafična kartica | AMD Radeon |
| Operacijski sistem | Windows 10 |
| Priključki | 1× HDMI, 2× USB 3.2 (Gen1), 1× USB 2.0, kombiniran izhod za slušalke/mikrofon |
| Tipkovnica in sledilna ploščica | neslovenska ENG + SLO z numeričnim delom Mylar surface multi-touch touchpad, brez gumbov |
| Povezovanje | Brezžično: Wi-Fi 802.11ac, Bluetooth 5.0 |
| Čitalec kartic | 4 v 1 čitalec kartic (MMC, SD, SDHC, SDXC) |
| Kamera | 0,3 MP s fiksnim fokusom, zaklopko za zasebnost in dvokanalnim mikrofonom |
| Zvočniki | stereo zvočnika 2× 1,5 W, HD Audio, Dolby Audio |
| Varnost | FW TPM 2.0 |
| Baterija in napajanje | vgrajena Li-Ion baterija, 42 Wh 45 W napajalni adapter |
| Barva | siva (Platinum Grey) |
| Dimenzije | 402 × 281.25 × 19,9 mm |
| Masa | 2,2 kg |
Garancija: 12 mesecev, demo, odprta embalaža!
| procesor | AMD DC |
| zaslon | 17 |
| resolucija ekrana | 1600x900 |
| pomnilnik | 4Gb |
| disk | 128 SSD |
| grafika | integrirana |
| operacijski sistem | Win 10 |
| touch zaslon | ne |