Ni izdelkov
Izdelek uspešno dodan v košarico
0 izdelkov v košarici. samo en izdelek v košarici.
Nov izdelek
Renew gold / prepakirano
1 Izdelek
Na zalogi!
| Procesor | AMD Ryzen3 R5-3500U (osnovno 2,1 GHz, v načinu Turbo do 3,7 GHz), predpomnilnik 4 MB, 4 jedri/8 niti |
| Zaslon | 43,9 cm (17,3"), FHD (1920×1080) TN, LED, 250-nit, nebleščeč |
| Osnovna plošča | AMD |
| Sistemski pomnilnik (RAM) | 4 GB (4 + 0) DDR4, 2666 MHz, (4 GB integrirano), prost slot |
| Disk | 512Gb SSD NVMe |
| Grafična kartica | AMD Radeon Vega 8 |
| Operacijski sistem | Windows 10 |
| Priključki | 1× HDMI, 2× USB 3.2 (Gen1), 1× USB 2.0, kombiniran izhod za slušalke/mikrofon |
| Tipkovnica in sledilna ploščica | neslovenska BE + SLO z numeričnim delom Mylar surface multi-touch touchpad, brez gumbov |
| Povezovanje | Brezžično: Wi-Fi 802.11ac, Bluetooth 5.0 |
| Čitalec kartic | 4 v 1 čitalec kartic (MMC, SD, SDHC, SDXC) |
| Kamera | 0,3 MP s fiksnim fokusom, zaklopko za zasebnost in dvokanalnim mikrofonom |
| Zvočniki | stereo zvočnika 2× 1,5 W, HD Audio, Dolby Audio |
| Varnost | FW TPM 2.0 |
| Baterija in napajanje | vgrajena Li-Ion baterija, 42 Wh 45 W napajalni adapter |
| Barva | siva (Platinum Grey) |
| Dimenzije | 402 × 281.25 × 19,9 mm |
| Masa | 2,2 kg |
Garancija: 12 mesecev
| procesor | AMD Quad |
| zaslon | 17 |
| resolucija ekrana | 1920x1080 |
| pomnilnik | 4Gb |
| disk | 512 SSD |
| grafika | AMD ATI |
| operacijski sistem | Win 10 |
| touch zaslon | ne |