Ni izdelkov
Izdelek uspešno dodan v košarico
0 izdelkov v košarici. samo en izdelek v košarici.
| Procesor | Intel Core i5-1035G1 quad-core (1.00 GHz, L3 6MB) Max Turbo Frequency 3.6 GHz |
| Osnovna plošča | Intel Soc (System on Chip) platform |
| Pomnilnik | 8GB (4+4) DDR4 (2666MHz),4GB soldered to systemboard, do 12GB max |
| Trdi disk | 512GB SSD M.2 2280 PCIe NVMe |
| Zaslon | 39,6 cm (15,6") FHD (1920x1080) TN 220nits Anti-Glare LED backlight Display |
| Kamera | 0.3MP, fixed focus, with monaural microphone |
| Grafična kartica | Integrated Intel UHD Graphics |
| Brezžična povezava | Wi-Fi 802.11ac, Bluetooth 4.2 |
| Čitalec kartic | 4 in 1 card reader slot (SD, SDHC, SDXC, MMC) |
| Priključki | 1xUSB 2.0, 2xUSB 3.1 Gen 1, HDMI 1.4b, combo audio/microphone jack, AC power adapter jack |
| Tipkovnica | CZ tipkovnica + SLO gravura + numerični del |
| Miška | Buttonless Mylar multi-touch touchpad |
| Zvočniki | HD Audio, Dolby Audio, stereo speakers, 1.5W x 2 |
| Operacijski sistem | Windows 10 Home 64 |
| Baterija | Integrated Li-ion 35Wh |
| Dimenzije | VxŠxD: 19,9 x 251,5 x 362,2mm |
| Masa | 1,85 kg |
| Barva | temno siva (Iron Grey, Texture) |
| Napajanje | 65W Round Tip |
| Garancija | 12 mesecev garancije (baterija: 12 mesecev) |
| procesor | Intel i5 |
| zaslon | 15 |
| resolucija ekrana | 1920x1080 |
| pomnilnik | 8Gb |
| disk | 512 SSD |
| grafika | integrirana |
| operacijski sistem | Win 10 |
| touch zaslon | ne |