Ni izdelkov
Izdelek uspešno dodan v košarico
0 izdelkov v košarici. samo en izdelek v košarici.
Nov izdelek
Renew silver
Dobava 7-10 dni!
| Procesor | Intel Core i5–10210U (osnovno 1,6 GHz, v načinu Turbo do 4,2 GHz), predpomnilnik 6 MB, 4 jedri/8 niti |
| Zaslon | 43,9 cm (17,3"), FHD (1920×1080) TN, LED, 250-nit, nebleščeč |
| Osnovna plošča | Intel SoC (System on Chip) platform |
| Sistemski pomnilnik (RAM) | 8 GB (4 + 4) DDR4, 2666 MHz, (4 GB integrirano) |
| Disk | 512Gb SSD |
| Grafična kartica | integrirana Intel® UHD Graphics |
| Operacijski sistem | Windows 10 |
| Priključki | 1× HDMI, 2× USB 3.2 (Gen1), 1× USB 2.0, kombiniran izhod za slušalke/mikrofon |
| Tipkovnica in sledilna ploščica | neslovenska z numeričnim delom Mylar surface multi-touch touchpad, brez gumbov |
| Povezovanje | Brezžično: Wi-Fi 802.11ac, Bluetooth 5.0 |
| Čitalec kartic | 4 v 1 čitalec kartic (MMC, SD, SDHC, SDXC) |
| Kamera | 0,3 MP s fiksnim fokusom, zaklopko za zasebnost in dvokanalnim mikrofonom |
| Zvočniki | stereo zvočnika 2× 1,5 W, HD Audio, Dolby Audio |
| Varnost | FW TPM 2.0 |
| Baterija in napajanje | vgrajena Li-Ion baterija, 42 Wh 45 W napajalni adapter |
| Barva | siva (Platinum Grey) |
| Dimenzije | 402 × 281.25 × 19,9 mm |
| Masa | 2,2 kg |
Garancija: 12 mesecev, demo, odprta embalaža!
| procesor | Intel i5 |
| zaslon | 17 |
| resolucija ekrana | 1920x1080 |
| pomnilnik | 8Gb |
| disk | 512 SSD |
| grafika | integrirana |
| operacijski sistem | Win 10 |
| touch zaslon | ne |